205 فاکتور سئو – اهمیت سابقه دامنه

سابقه دامنه - 205 فاکتور سئو

اهمیت سابقه دامنه ششمین مورد از سری فاکتور های الگوریتم دامنه سایت ها و استاندارد های مرتبط جهت رتبه بندی در گوگل می باشد.

ششمین فاکتور از 205 فاکتور سئو برای قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل، ما را متوجه نکته جالبی از هوشمندی الگوریتم های گوگل میکند.

وبمستران و مدیران وب ها با توجه با این 205 فاکتور سئو برای قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل، می توانند سایتی به دلخواه گوگل و مورد پسند کاربران داشته باشند.

تیم متخصصین سئو و بهینه سازی لدامین قصد دارند در ادامه مقالاتی که با سر تیتر 205 فاکتور سئو می باشد، تمامی 205 فاکتور سئو موجود را تحلیل ، بررسی و معرفی نمایند.

 

اهمیت سابقه دامنه

گوگل از یک الگوریتم بسیار هوشمند استفاده میکند ; تاریخچه و سابقه دامنه تصمیم میگیرد که آیا شما عملکرد خوب دارید یا نه.

این صحبت درباره کسانی است که در دنیای جهانی وب هستند و گوگل همراه و پا به پا، با سایت هایی می ماند که محتوای خوب و کارا دارند.

 

Importance of Domain History

Google uses a VERY smart algorithm; the domain history decides whether you are “good” or “bad”. It talks about who you are on the

World Wide Web, and Google stands by the site with good content and repute from the get-go

 

این فاکتور ، اشاره به نکته قابل توجه ای دارد ، آن هم دید الگوریتم هوشمند گوگل نسبت سابقه فعالیت دامنه وب ، فراز و نشیب های پیش آمده در طول دوره های زمانی مختلف ، فعالیت مثبت و منفی ، کارایی و ناکارایی ، بازخورد و تجربه کاربران و بطور اجمالی سابقه و تاریخچه و سابقه دامنه می باشد .

بطور کلی باید این مورد را مورد توجه داشته باشید که فعالیت شما در طی دوره ای ، با هر مدیریتی و طرز فکری ، نسبت به گذشته تا الان مورد بررسی قرار گرفته و بطور قطع تاثیر گذار در نتیجه شما از فعالیت وبسایت خود در هر عاملی است.

بخصوص بازخورد این موضوع را در کاربران نسبت به سابقه و تاریخچه شما می شود مشاهده کرد ، فعالیت برای کاربران و نتیجه گرفتن از آن ها هم مدتی است که مورد توجه تمامی فاکتور های گوگل می باشد .

برای مثال اگر سایت یا صفحه ای ، مدتی تحت مدیریت و طرز فکر شخصی ، چه مثبت چه منفی ، باشد ، و بعد از طی دوره ای ، مدیریت سایت تحت تفکرات و عملکرد شخص دیگری قرار بگیرد ، گوگل بطور کامل متوجه این روند فعالیت خواهد شد .

 

تاثیر سابقه دامنه در سئو

 

ششمین فاکتور نیز از سری 205 فاکتور سئو گوگل خدمت شما معرفی شد.

در مقالات آینده با معرفی فاکتور های بعدی همراهتان هستیم.

تیم متخصصین سئو و بهینه سازی لدامین

دیدگاه کاربران
 • محمد 1 اردیبهشت 1397 / 1:47 ب.ظ

  سلام
  ما به همراه یک گروه از متخصصین حوزه وب گروه تلگرامی جامعه وبمستران ایران را لانچ کردیم.

  با توجه به اینکه شما هم در این زمینه فعال هستید خوشحال می شیم به ما بپیوندید تا تعاملات مفیدی
  باهم داشته باشیم
  لینک گروه خدمتتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لدامین
توسط
تومان